مؤسسه ارزیابی نوآوری های ساخت و ساز CIF

10 / 10
از 1 کاربر

مؤسسه ارزیابی نوآوری های ساخت و ساز

مؤسسه ارزیابی نوآوری های ساخت و ساز (CIF) یک سازمان غیرانتفاعی بین المللی است که در سال 1987 تشکیل شده تا نوآوری هایی را که کیفیت و کارایی ساخت و ساز را افزایش و هزینه تمام شده آن را کاهش می دهند، تشخیص و ترغیب نماید.

هر ساله مؤسسه CIF جایزه NOVA را جهت تقدیر از نوآوری هایی که منجر به بهبود کیفیت و کاهش هزینه ساخت و ساز می شوند، ارائه می دهد. ارائه جایزه NOVA یک هدف جدی دارد و آن این است که نوآوری ها و نوآورانی را که نقش مهمی در صنعت ساخت و ساز ایفا می نمایند، معرفی نماید. کاندیدهای این جایزه از همه بخش های این صنعت هستند و نشان دهنده تلاش های مالکان، پیمانکاران، معماران، مهندسان و کلیه کسانی هستند که در بهبود این صنعت کوشش می نمایند. این کاندیدها در جهت صرفه جویی در هزینه و بهبود کیفیت در پروژه های واقعی گام های اساسی برداشته اند.

NOVA

اهداف CIF عبارتند از:

  • شناسایی نوآوری های برتر که نقشی اساسی در افزایش کیفیت و کاهش هزینه ساخت و ساز داشته اند.
  • ترغیب مدیران صنایع جهت اهمیت دادن به مقوله نوآوری در شرکت ها و مجموعه هایشان.
  • ترغیب پیمانکاران، مهندسان، خریداران، شرکت ها، و فروشندگان جهت توسع و اجرای فرایندهای نوآورانه.
  • شناساندن نوآوری های برتر ساخت و ساز به عموم مردم.
  • ارائه حمایت های مالی به نوآوری های صنعت ساخت و ساز و خدمات متنوع آن.

تعداد اعضای CIF به بیش از 100 شرکت رشد کرده است و همه بخش های این صنعت شامل مالکان، معماران، مهندسان، پیمانکاران، سازمان های کارگری و انجمن ها را در بر می گیرد. علاوه بر این، هجده جایزه NOVA به نوآوری های سیستم موقعیت یابی فضایی برای سایت های ساخت و ساز و برنامه هایی که به زنان در امور کاری ماهرانه و پرمنفعت کمک می کند اعطا شده است. اطلاعات مربوط به اعطای جایزه NOVA در طیف وسیعی از نشریات و روزنامه ها منتشر می شود که این امر آگاهی در مورد این تکنیک ها را افزایش می دهد. این مؤسسه با کنفرانس های تجاری، صنایع مربوط به ساخت و ساز، بنیاد تحقیقاتی مهندسی عمران، و گروه های صنعتی دیگر به منظور حذف کارهای موازی همکاری نزدیکی دارد. جایزه NOVA تنها جایزه ای است که همه بخش های صنایع ساخت و ساز را در بر می گیرد. همه شرکت ها و موسساتی که نوآوری هایی در زمینه ساخت و ساز دارند می توانند بدون هیچ هزینه ای در سایت این مؤسسه به نشانی www.cif.org ثبت نام نمایند. تا کنون بیش از 700 کمپانی از 20 کشور جهان نوآوری های خود را در این مؤسسه ثبت کرده اند.

   

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()