نماینده مردم اصفهان: استیضاح وزیر راه و شهرسازی جدی است

10 / 10
از 1 کاربر

به گزارش خبرگزاری فارس نماینده مردم شهر اصفهان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: نمایندگان مجلس تقاضای استیضاح حدود 7 وزیر را داده‌اند که بایستی سیر قانونی خود را طی کند و با افتادن در مسیر اصلی آئین‌نامه‌ای به کمیسیون مربوط ارجاع داده شود تا پس از برگزاری جلسه کمیسیون مربوطه با حضور وزیر، در صورت قانع نشدن نمایندگان در صحن علنی مجلس اعلام وصول شود.

وی تأکید کرد: در حال حاضر از بین وزرای پیشنهاد شده برای استیضاح، فقط مسیر استیضاح وزیر راه‌و‌شهرسازی طی و به کمیسیون مربوطه ارجاع داده شده است لذا علی‌الظاهر نمایندگان قانع نشده و می‌خواهند آن را به صحن علنی مجلس بیاورند؛ جدی‌ترین استیضاحی که پس از دوره تعطیلات مجلس به صحن علنی کشیده می‌شود، استیضاح وزیر راه‌و‌شهرسازی است.

فولادگر با اشاره به دلایل اصلی نمایندگان مجلس شورای اسلامی جهت استیضاح وزیر راه‌و‌شهرسازی اذعان داشت: دلایل زیادی برای این استیضاح از جمله عملکرد وزیر در حوزه‌های مسکن مهر، پروژه‌‌های راه، مباحث هواپیمایی، وسایل پروازی، خطوط حمل‌و‌نقل ریلی و... است که مسیر استیضاح این وزیر از همه جلوتر و جد‌ی‌تر است و آنطور که من شنیده‌ام استیضاح وی از کمیسیون مربوطه به صحن علنی می‌رود.

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()